about

Smile in Roma

One-of-a-kind homes and rooms for rent, in the best locations, at every price point.

about

Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht vendin afrimit të vjeshtës, nuk ka kohë për të humbur duke shfrytëzuar mundësinë për të krijuar kujtime të bukura verore. Falë Prime Travel bileta juaj për arratisjen e duhur verore është veç një rezervim larg.

View Post
about

Shpërble stafin me Prime Travel – oferta për korporata

A po kërkoni për vendpushimin e përsosur për korporatën tënde – një të atillë që ndërthur pa probleme biznesin dhe kohën e lirë? Prime Travel vjen me oferta të pa rezistueshme për disa nga destinacionet më magjepsëse në botë.

View Post
about

Kush është për me i shiju aventurat e Brazilit, me Prime Travel?

Nisni një aventurë të jashtëzakonshme në Brazil, një vend me kulturë të gjallë, peizazhe mahnitëse dhe bukuri të lë pa frymë. Prime Travel, në partneritet me Turkish Airlines, ju ftojnë t’i bashkoheni grupit të parë nga Kosova në këtë turne magjepsës.

View Post
about

Mrekullia e Karaibeve – vështrim ekskluziv i anijes më të madhe të lundrimit në det

Nëse ka një gjë për të cilën bota ka dëshiruar shumë, kjo është një arratisje e jashtëzakonshme në ujërat e pacenuara dhe peizazhet befasuese të Karaibeve.

View Post
about

Shijo pushimet PRIME!

Mbyllni sytë dhe lëreni imagjinatën tuaj të udhëtoj teksa imagjinoni një pushim veror të mbushur me mrekulli, emocione dhe magjepsje. Prime Travel ju fton të hyni në një botë ku ëndrrat bëhen realitet, ku destinacionet e jashtëzakonshme bëjnë thirrje dhe ju presin përvoja të paharrueshme.

View Post
about

KOK nënshkruan marrëveshje sponsorizimi me PrimeTravel

Kosova, me bukuri natyrore, kulturë të gjallë dhe një histori të pasur, po përjeton një transformim të jashtëzakonshëm përmes fuqisë së turizmit, sportit dhe shkëmbimit kulturor.

View Post
about

Merr udhëtimin që meriton me Prime Travel

Jeta është shumë e shkurtër për t’u kënaqur me të zakonshmen. Është koha për t’u çliruar nga e përditshmja dhe për të nisur një aventurë të jashtëzakonshme që do t’ju lërë pa frymë. Prime Travel ju fton të zhbllokoni një botë me mundësi të pafundme, ku ju presin momente të paharrueshme në destinacionet magjepsëse të Dubait dhe Turqisë.

View Post
about

Ti e meriton një pushim PRIME!

Udhëtimet dhe pushimet janë pjesa më e bukur e rutinës së secilit, freskia që sjellin, fryma e një kulture të re, ushqimet e ndryshme, bukuritë e rralla natyrore, takimi me njerëz nga e gjithë bota, janë vetëm disa nga shumë përfitime pozitive që u ofron një udhëtim.

View Post
about

Prime Travel pjesë e panairit të turizmit ATM në Dubai – e pranishme edhe në Paris Hilton Host Party

Panairi i Turizmit ATM – Dubai, apo Arabian Travel Market Dubai, hap dyert më 1 maj 2023, duke festuar kështu 30 vjetorin e themelimit me pjesëmarrjen e bizneseve të nivelit më të lartë nga industria e turizmit botëror.

View Post
about

Prime Travel – një ëndërr e realizuar për turizëm të brendshëm dhe të jashtëm

Udhëtimet dhe pjesa e pushimeve janë periudha më e këndshme e vitit. Shpesh ndodh të flisini e të planifikoni mes vete me shoqërinë, partnerin/partneren por edhe me familjen për organizimin e një udhëtimi të paharrueshëm por ende nuk e keni gjetur tour operator-in e duhur që t’ua lehtësojë procesin.

View Post
rounded_airoplane
smile
;