article

Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

Home Growth 5 Efficient Rules How to Organize Your Working Place

facebook1125

Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht vendin afrimit të vjeshtës, nuk ka kohë për të humbur duke shfrytëzuar mundësinë për të krijuar kujtime të bukura verore. Falë Prime Travel bileta juaj për arratisjen e duhur verore është veç një rezervim larg.

Imagjinoni veten duke shëtitur përgjatë plazheve të pacenuara me rërë, me gishtat e këmbëve të vendosura në rërën e ngrohtë, ndërsa valët e detit bien butësisht në breg.

Me gamën e larmishme të destinacioneve ekzotike të Prime Travel, ju mund të zgjidhni arratisjen perfekte buzë plazhit që i përshtatet preferencave tuaja.

article1

Qoftë sharmi idilik i Mesdheut, shkëlqimi tropikal i Karaibeve, apo bukuria befasuese e ishujve të Paqësorit, me ofertat e Prime Travel ju do të mund të merrni rrezet e diellit për sa kohë që vera ende s’ka përfunduar.

Që nga rrugët përplot histori të Antalias dhe Bodrumit, plazhet e bukura të Maldives dhe Greqisë e deri tek qyteti përplot luks i Dubait. Por, edhe për ata që duan të kalojnë ditët e mbetura të mbetura të verës në plazhet e bukura të Shqipërisë, me Prime Tarvel ju mund të përjetoni netët më të bukura të jetës.

Fundi i verës nuk do të thotë fundi i luksit. Zgjedhja e kuruar e Prime Travel e resorteve dhe hoteleve të nivelit të lartë garanton që ju të vazhdoni të kënaqeni me rehati dhe elegancë të pashembullt.

Imagjinoni të pushoni pranë pishinave pafundësie që duket se bashkohen me horizontin, duke pirë kokteje freskuese ndërsa dielli zhytet poshtë horizontit.

Me Prime Travel ju do të mund ta trajtoni veten me një vendstrehim luksoz që mbetet në kujtesën tuaj edhe pasi vera të përfundojë.

Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar relaksim, aventurë, zhytje kulturore ose luks, Prime Travel ofron një sërë opsionesh për të përmbushur dëshirat tuaja.


Mos lejoni që kalendari të diktojë kujtimet tuaja – shfrytëzoni mundësinë për të përqafuar flladin e verës dhe për të krijuar përvoja të paharrueshme me Prime Travel.

Rezervoni pushimet tuaja sot dhe lëreni magjinë e verës të shpaloset para syve tuaj.

Për më shumë informacione kontaktoni:

Email: smile@primetravelks.com

Tel: +383 43 80 70 60

Adresa: Rr. Luan Haradinaj, Sheshi Edit Durham, No 21, 10000, Prishtinë, Kosovë


article3
about

Ti e meriton një pushim PRIME!

Udhëtimet dhe pushimet janë pjesa më e bukur e rutinës së secilit, freskia që sjellin, fryma e një kulture të re, ushqimet e ndryshme, bukuritë e rralla natyrore, takimi me njerëz nga e gjithë bota, janë vetëm disa nga shumë përfitime pozitive që u ofron një udhëtim.

View Post
about

Prime Travel pjesë e panairit të turizmit ATM në Dubai – e pranishme edhe në Paris Hilton Host Party

Panairi i Turizmit ATM – Dubai, apo Arabian Travel Market Dubai, hap dyert më 1 maj 2023, duke festuar kështu 30 vjetorin e themelimit me pjesëmarrjen e bizneseve të nivelit më të lartë nga industria e turizmit botëror.

View Post
about

Prime Travel – një ëndërr e realizuar për turizëm të brendshëm dhe të jashtëm

Udhëtimet dhe pjesa e pushimeve janë periudha më e këndshme e vitit. Shpesh ndodh të flisini e të planifikoni mes vete me shoqërinë, partnerin/partneren por edhe me familjen për organizimin e një udhëtimi të paharrueshëm por ende nuk e keni gjetur tour operator-in e duhur që t’ua lehtësojë procesin.

View Post
rounded_airoplane
smile
;