article

Kush është për me i shiju aventurat e Brazilit, me Prime Travel?

Home Growth 5 Efficient Rules How to Organize Your Working Place

facebook1125

Nisni një aventurë të jashtëzakonshme në Brazil, një vend me kulturë të gjallë, peizazhe mahnitëse dhe bukuri të lë pa frymë. Prime Travel, në partneritet me Turkish Airlines, ju ftojnë t’i bashkoheni grupit të parë nga Kosova në këtë turne magjepsës. Përjetoni magjepsjen e Brazilit nga data 6 nëntor deri më 14 nëntor, një mundësi që nuk duhet humbur!

Për vetëm 1899€ për person, kjo paketë gjithëpërfshirëse siguron një udhëtim pa probleme dhe të paharrueshëm. Duke u nisur nga Tirana, do të shijoni komoditetin e Turkish Airlines, e njohur për shërbimin e saj të klasit botëror. Me një itinerar të planifikuar me kujdes, ju do të eksploroni dy qytete magjepsëse braziliane dhe do të qëndroni në hotele luksoze

article1

TOUR NË BRAZIL: Nisja me 6 nëntor dhe kthimi me 14 nëntor.
Çmimi: 1899€ për person.

Nisja/Kthimi: Tiranë

Kompania: Turkish Airlines 2 netë në SAO PAULO- tek INTERCITY IBIRAPUERA HOTEL me mëngjes, 5 netë në RIO DE JANEIRO-tek RITZ COPACABANA HOTEL me mëngjes!
Transferi: Aeroport-Hotel-Qytet-Hotel-Aeroport, Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.

KUJDES! Çmimi momental (bileta momentale). Asistojmë në vizë – pasaportë shqiptare dhe kosovare. Për pasaporta të tjera, ju lutem konsultohuni fillimisht.

INFO: Grupi i parë nga Kosova drejt Brazilit: Një udhëtim i paharrueshëm në botën e bukurisë braziliane!

Mos e humbisni këtë mundësi të jashtëzakonshme për të eksploruar mrekullitë e Brazilit.

Sigurojeni vendin tuaj tani duke kontaktuar Prime Travel!

Për më shumë informacione kontaktoni:

Web:primetravelks.com

Email: smile@primetravelks.com

Tel: +383 43 80 70 60


about

Ti e meriton një pushim PRIME!

Udhëtimet dhe pushimet janë pjesa më e bukur e rutinës së secilit, freskia që sjellin, fryma e një kulture të re, ushqimet e ndryshme, bukuritë e rralla natyrore, takimi me njerëz nga e gjithë bota, janë vetëm disa nga shumë përfitime pozitive që u ofron një udhëtim.

View Post
about

Prime Travel pjesë e panairit të turizmit ATM në Dubai – e pranishme edhe në Paris Hilton Host Party

Panairi i Turizmit ATM – Dubai, apo Arabian Travel Market Dubai, hap dyert më 1 maj 2023, duke festuar kështu 30 vjetorin e themelimit me pjesëmarrjen e bizneseve të nivelit më të lartë nga industria e turizmit botëror.

View Post
about

Prime Travel – një ëndërr e realizuar për turizëm të brendshëm dhe të jashtëm

Udhëtimet dhe pjesa e pushimeve janë periudha më e këndshme e vitit. Shpesh ndodh të flisini e të planifikoni mes vete me shoqërinë, partnerin/partneren por edhe me familjen për organizimin e një udhëtimi të paharrueshëm por ende nuk e keni gjetur tour operator-in e duhur që t’ua lehtësojë procesin.

View Post
rounded_airoplane
smile
;