article

Shpërble stafin me Prime Travel – oferta për korporata

Home Growth 5 Efficient Rules How to Organize Your Working Place

facebook1125

A po kërkoni për vendpushimin e përsosur për korporatën tënde – një të atillë që ndërthur pa probleme biznesin dhe kohën e lirë? Prime Travel vjen me oferta të pa rezistueshme për disa nga destinacionet më magjepsëse në botë.

Me ofertat e tyre të korporatave të dizajnuara me kujdes ju do të përjetoni mishërimin e pasurisë, relaksimit dhe shërbimit të pashoq.

Greqia ka qenë prej kohësh e nderuar për peizazhet e saj piktoreske dhe joshjen kulturore. Me ofertat ekskluzive të korporatave për Mykonos, Prime Travel shtron skenën për një përvojë të paharrueshme. Kjo ofertë përfshinë dy vila mahnitëse, illa Paloma dhe Villa Alba, secila e krijuar për të përmbushur çdo dëshirë tuajën.

article1

E vendosur në zemër të Mykonos, Villa Paloma është një vendstrehim i gjerë 500 m² që strehon deri në 12 persona. Me tarifa që variojnë nga 500 EUR deri në 2500 EUR për natë, kjo vilë magjepsëse ofron përzierjen perfekte të luksit dhe komoditetit. Relaksohuni në ndonjë nga tre dhomat dyshe ose dy dhoma të veçanta me hyrje private, secila me një vaskë luksoze për relaksimin tuaj.article3

Villa Alba, një vend me hapësirë prej 360 m² ku deri në 12 persona mund të kënaqen me elegancën e plotë. Me çmime që përputhen me ato të Villa Paloma, Villa Alba ofron një bollëk lehtësish, duke përfshirë një pishinë 15m x 6m me ngrohje opsionale, një bar pishinë dhe një vaskë të nxehtë në natyrë me pamje magjepsëse nga deti.

Pesë dhomat dyshe dhe dy dhomat speciale, të pajisura me vaska luksoze, ofrojnë strehën e përsosur për relaksim. Për më tepër, një rrugë private (me gurë) për në plazh ju bën thirrje për të eksploruar ujërat e kaltra të Mykonos.

Për një përvojë të pashembullt të korporatës në Lindjen e Mesme, ofertat e Prime Travel për korporata për në Dubai janë të pakrahasueshme. Lëreni Prime Travel të kujdeset për akomodimet tuaja, në mënyrë që të përqendroheni në maksimizimin e potencialit të udhëtimit tuaj të biznesit.

Rixos JBR Dubai është i njohur dhomat e tij luksoze, duke ofruar një qëndrim elegant dhe të rehatshëm gjatë vizitës suaj. Me 710 euro për person për pesë netë, duke përfshirë mëngjesin, do ta gjeni veten të zhytur në zemrën e atmosferës së gjallë të Dubait.


article3

Hyni në një botë luksi në W The Palm Dubai. Shijoni dhoma luksoze, me mëngjes të përfshirë, për vetëm 700 euro për person për pesë netë. Ideale për udhëtarët e korporatave që kërkojnë një eksperiencë luksoze dhe rinovuese, W The Palm Dubai ndërthur dizajnin modern me pamjet befasuese të horizontit të qytetit dhe Gjirit Arabik.

Ju keni mundësinë të nisni një aventurë egjiptiane si asnjë tjetër, me ofertën ekskluzive korporative të Prime Travel për Hurgada. E vendosur përgjatë bregut mahnitës të Detit të Kuq, kjo premton të jetë një përvojë që do ta vlerësoni përgjithmonë.

Me një fluturim charter nga Shkupi, nisni një qëndrim 8-netë gjithëpërfshirës në bukurinë e qetë të Egjiptit. Nga 8 shtatori deri më 16 shtator 2023, zhytuni në shkëlqimet e Serry Beach Resort. Me dhoma luksoze me pamje nga kopshtet e gjelbëruara, çdo moment i kaluar këtu do të jetë i paharrueshëm.

Mos prit më gjatë dhe shfrytëzo ofertat e Prime Travel!

Për më shumë informacione kontaktoni:

Email: smile@primetravelks.com

Tel: +383 43 80 70 60

Adresa: Rr. Luan Haradinaj, Sheshi Edit Durham, No 21, 10000, Prishtinë, Kosovë

about

Ti e meriton një pushim PRIME!

Udhëtimet dhe pushimet janë pjesa më e bukur e rutinës së secilit, freskia që sjellin, fryma e një kulture të re, ushqimet e ndryshme, bukuritë e rralla natyrore, takimi me njerëz nga e gjithë bota, janë vetëm disa nga shumë përfitime pozitive që u ofron një udhëtim.

View Post
about

Prime Travel pjesë e panairit të turizmit ATM në Dubai – e pranishme edhe në Paris Hilton Host Party

Panairi i Turizmit ATM – Dubai, apo Arabian Travel Market Dubai, hap dyert më 1 maj 2023, duke festuar kështu 30 vjetorin e themelimit me pjesëmarrjen e bizneseve të nivelit më të lartë nga industria e turizmit botëror.

View Post
about

Prime Travel – një ëndërr e realizuar për turizëm të brendshëm dhe të jashtëm

Udhëtimet dhe pjesa e pushimeve janë periudha më e këndshme e vitit. Shpesh ndodh të flisini e të planifikoni mes vete me shoqërinë, partnerin/partneren por edhe me familjen për organizimin e një udhëtimi të paharrueshëm por ende nuk e keni gjetur tour operator-in e duhur që t’ua lehtësojë procesin.

View Post
rounded_airoplane
smile
;